KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17255310

nr 1725 5310

Karl-Axel Larsson (f. 1952), Sverige. Signerad, "Röda vinbär III". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 23x28 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 22 september 2025
kl 20:34:07